• Boyun Germe Ameliyatı

Kusursuz güzellik bir bütün olarak düşünülmelidir bu nedenle yüzün devamı niteliğinde olan boyun bölümü büyük önem taşımaktadır. Boyun germe ameliyatı, boyunda oluşan deformasyonları çeşitli işlemlerle gergin bir görünüme kavuşturma operasyonlarıdır.

Boyun germe ameliyatı, ameliyatsız yüz germe, dudak büyütme ve burun estetiği ameliyatı ile kombine olarak desteklerek daha gergin, genç ve dinamik bir görünüm elde edilebilmektedir.

yüz germe ameliyatı


Başarılı bir boyun germe ameliyatı için Op. Dr. Alper Mete Uğurlu ile detaylı ön görüşme gerçekleştirilmesi önerilmektedir.

 • Boyun Germe + Yüz Germe

Ameliyatsız yüz germe cerrahi operasyon olmaksızın gerçekleştirilen işlemlerdir. Ameliyatsız yüz germe Lazerlift, Mikro Fokuslu Ultrason, Fraksiyonel Radyofrekans, dolgu ve ip ile yüz germe olarak 5 farklı operasyon ile ağrısız ve acısız olarak gerçekleştirilebilmektedir.

 • Kombine Estetik Operasyonları

Estetik görünümlü bir burun ve dolgun dudaklar gençliğin ve güzelliğin en büyük tamamlayıcısı olarak görülmeye devam ediyor. Bu nedenle yüzünüze uyan ve doğal bir görünüme sahip burun ve dudak ile daha genç ve dinamik bir görünüm elde edilebilmektedir.

ameliyatsız yüz germe

 • En Uygun Adaylarımız

Kırışıklık, sarkma ve deformasyon yaşayanalara ek olarak daha gergin, genç ve dinamik bir görünüm isteyen herkes adaylarımız arasındadır.

 • Nelere Dikkat Ediyoruz ?

Detaylı ön görüşme ile aklınızdaki tüm soruları cevaplayarak sizin için en uygun operasyon sonrasında mutlu ayrılmanızı sağlıyoruz.

 • Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Boyun germe ameliyatı öncesinde yaklaşık üç hafta kadar sigara içmemesi gerekmektedir. Ayrıca kan sulandırıcı gibi belirli ilaçların alımına da ara vermelisiniz. Eğer düzenli olarak ilaç kullanıyorsanız mutlaka uzmanınızı bilgilendirmeniz gerekmektedir. Ameliyat sonrasında ortalama bir ay kadar saçınızı boyatmamanız gerekeceği için dilerseniz operasyon süresinden bir hafta kadar önce saçlarınızı boyatabilirsiniz. Saçların uzun bırakılması operasyon sonrasında pansuman görüntüsünü gizlemek etmek için gerekli olabilir.

Yorumlarımız

 • Yaklaşık iki ay kadar boyun germe nedir nasıl yapılır diye araştırırken Alper Bey'in Youtube videosuna denk gelerek tekrar tekrar izledim ve anladım ki ihtiyacım olan yalnızca boyun gerdirme değilmiş. Sağolsunlar bıkmadan aklımdaki tüm soruları cevapladılar sonuç olarak yüz germe + boyun germe + burun estetiği ameliyatı oldum ve çooook mutluyum :)

  K.

 • Yüz ve boynumdaki sarkmalar artık çok fazla canımı sıkmaya başlamıştı bu nedenle internette araştırma yaparken Dein Clinic reklamlarını gördüm sonrasında da Alper Bey ile görüşerek her iki ameliyatı da olmaya karar verdim. Sonuç o kadar kusursuz oldu ki aynada dakikalarca kendimi seyreder oldum.

  S.

 • Siz arayın yeter, emin olun ikna olacaksınız neden mi diye soracak olursanız da geçen ay ikinci estetik ameliyatımı oldum :)

  Z.