• Burun Estetiği Ameliyatı

Rinoplasti yani burun estetiği ameliyatlarımızı Açık Rinoplasti ameliyatı ve Kapalı Rinoplasti ameliyatı yöntemleri ile gerçekleştirmekteyiz. Nasıl görüneceğiniz konusunda daha iyi bir fikir vermek adına ameliyat öncesi burun simülasyonu ile yüzünüze uyan, doğal bir görünüm sağlıyoruz.

Burun estetiği ameliyatı genel anestezi altında ortalama 1 saat süren acısız ve ağrısız operasyonlardır.

burun estetiği


Başarılı bir burun estetiği ameliyatı detaylı muayene ile başlar. Bu nedenle yüzünüzün tüm hatları değerlendirildikten sonra çene uzatma, yanaktan yağ alma gibi ek işlemlere ihtiyaç olup olmadığı mutlaka netleştirilmelidir.

 • Açık Rinoplasti Ameliyatı

Açık Rinoplasti ameliyatı, burun delikleri arasında küçük bir kesi kullanılarak burunda kapsamlı erişim sağlanır. Burun ucu ve burunda eğrilik olan hastalarımız için en uygun yöntemdir. Kapalı tekniğe göre iyileşme süreci uzun olmasına rağmen en çok tercih edilen yöntemdir.

 • Kapalı Rinoplasti Ameliyatı

Kapalı Rinoplasti ameliyatı, burun ucunda kesik oluşturmadan burun içerisinde gerçekleştirilen kesiler ile yapılmaktadır. Burun ucunda çok büyük değişiklikler istemeyen, burun sırtında küçültme veya kavis isteyen hastalarımız için en uygun yöntemdir.

burun estetigi

 • En Uygun Adaylarımız

Burnunda eğrilik olanlar, nefes sorunu yaşayanlar ve daha estetik bir burun görünümü isteyen herkes adaylarımız arasındadır.

 • Nelere Dikkat Ediyoruz ?

Yüze uyumlu, estetik algısı yüksek ve en doğal sonuca ulaşarak hastamızın mutlu olmasını sağlamak en önemli kriterlerimizdendir.

Sonrasında ise gerekli takipler ve eğer gerekirse yerinde dokunuşlar ile burun şeklinin korunması hastalarımız ile birlikte ulaşmak istediğimiz noktadır.

 • Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Burun estetiği sonrası ilk iki gün özellikle yanak bölgesine her saat buz uygulanmasını öneriyoruz. Taburculuk sonrası gerekli antibiyotik ve ağrı kesiciler reçete edilerek iyileşme sürecinin rahat geçmesi sağlanır. Operasyon sonrasında 5. gün alçı ve splint alınır, burun bandajı yapılır.

Yorumlarımız

 • Burun estetiği alanında muhteşem başarılı işler çıkardığına kendim ve yakınlarım adına güvence verebilirim. Burun ameliyatı konusunda kesinlikle doğru bir hekim, doğru ekip, doğru adres. Burun estetik operasyonu esnasında kendinizi evinizde ya da bir dost ortamında hissettiriyor olmaları mükemmel..

  M.

 • Dr. Alper beyi arkadaşımın tavsiye üzerine tanıştım gerçekten çok iyi bir doktor, burun estetiği ameliyatı olan başka tanıdıklarımın ağrısı olduğundan dolayı ameliyat olmaktan korkuyordum konuştukça korkularım ve endişelerim azaldı.Ağrısız ve güzel bir ameliyat sonucunda hep hayal ettiğim buruna kavuştum.Şimdi ise iyiki ameliyat olmuşum güzel ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim. ❤️

  S.

 • Dr. Alper Mete Uğurlu gerçekten çok iyi bir doktor, burun estetiği ameliyatı olmadan önce büyük endişelerim vardı ama onunla biraz konuştuktan sonra tüm endişe ve korkularım kayboldu. Ağrısız ve güzel bir ameliyat sonucunda hep hayal ettiğim buruna kavuştum. Teşekkürler Alper Bey.

  E.

 • Alper Bey ile bir başka doktorun tavsiyesi ile tanıştım, kendisinin ilk anda güven veren bir yapısı var.Kibar konuşmasi ile, tibbi terimlere boğmadan yalın anlatımıyla sizleri nelerin bekleyeceğini,sürecin nasil ilerleyeceğini anlamanızı sağliyor.Bu süreçte en önemlisi güven... Kendisinin güven veren sakin,kibar,naif bir tavri var, ameliyat öncesi sizinle odada ve de ameliyathanede ilgisi ameliyattan çıkınca ilgisi takdire şayan,bir çok doktor bu şekilde ilgilenmiyor.Kontroller esnasinda da hastasiyla bir o kadar ilgili.Tuğba hanim da süreçte size yardimci olma noktasinda epey özverili çalişmakta.Alper Bey'den oldukça memnunum.Ekibine ve kendisine teşekkürler.

  T.

 • Dr. Alper Bey’e mart ayında burun estetiği ameliyatı oldum. Hayatımda hiç ameliyat olmamış biri olarak hem çok korkuyordum hem de endişeliydim. Operasyon öncesi ilk görüşmede operasyon ile alakalı çok açıklayıcı ve net ifadeler kullandı. Çok güleryüzlü ekibiyle birlikte benimle fazlasıyla ilgilendiler, hala da ilgilenmektedirler. Operasyondan önce ne vaat ettiyse, yüzde morarma olmayacak, ağrın olmayacak, doğal bir burun yapacağız.. Hepsi her söylediği bire bir gerçekleşti. Öyle ki bınca yıl neden beklemişim dedim . 3 ay olmak üzere ve gerçekten Alper Bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

  F.

 • Birçok kez ve farklı doktor deneyimim oldu.en etkili ve en uzun süren etkiyi doktor Alper Mete Bey de buldum,sonuç beni çok ama çok mutlu etti.ben sadece botoksla yola çıktım ama aynada beni mutsuz eden tüm ihtiyaçlarimda gözü kapalı güvenle gidecegim tek adres.her şey için çok teşekkürler alper bey ve ekibi.👍👏👏

  U.