Dein Clinic

Dein Clinic Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi

Dein Clinic Melike Uğurlu ve Op. Dr. Alper Mete Uğurlu'nun kurucusu olduğu, açık ve kapalı rinoplasti yani burun estetiği, meme büyütme, meme küçültme, meme dikleştirme, yüz germe, liposuction bölgesel yağ aldırma ve benzeri 38 farklı cerrahi ve cerrahi olmayan medikal operasyonlarda profesyonel plastik cerrahi hizmeti sunmaktadır.

Yorumlarımız

 • Burun estetik ameliyatı alanında muhteşem başarılı işler çıkardığına kendim ve yakınlarım adına güvence verebilirim. Op. Dr. Alper Mete Uğurlu burun ameliyatı konusunda kesinlikle doğru bir hekim, doğru ekip, doğru adres. 👍 Burun estetik operasyonu esnasında kendinizi evinizde ya da bir dost ortamında hissettiriyor olmaları mükemmel..

  M.

 • Dr. Alper beyi arkadaşımın tavsiye üzerine tanıştım gerçekten çok iyi bir doktor, burun estetiği ameliyatı olan başka tanıdıklarımın ağrısı olduğundan dolayı ameliyat olmaktan korkuyordum konuştukça korkularım ve endişelerim azaldı.Ağrısız ve güzel bir ameliyat sonucunda hep hayal ettiğim buruna kavuştum.Şimdi ise iyiki ameliyat olmuşum güzel ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim. ❤️

  S.

 • Dr. Alper Mete Uğurlu gerçekten çok iyi bir doktor, burun estetiği ameliyatı olmadan önce büyük endişelerim vardı ama onunla biraz konuştuktan sonra tüm endişe ve korkularım kayboldu. Ağrısız ve güzel bir ameliyat sonucunda hep hayal ettiğim buruna kavuştum. Teşekkürler Alper Bey.

  E.

 • Alper Bey ile bir başka doktorun tavsiyesi ile tanıştım, kendisinin ilk anda güven veren bir yapısı var.Kibar konuşmasi ile, tibbi terimlere boğmadan yalın anlatımıyla sizleri nelerin bekleyeceğini,sürecin nasil ilerleyeceğini anlamanızı sağliyor.Bu süreçte en önemlisi güven... Kendisinin güven veren sakin,kibar,naif bir tavri var, ameliyat öncesi sizinle odada ve de ameliyathanede ilgisi ameliyattan çıkınca ilgisi takdire şayan,bir çok doktor bu şekilde ilgilenmiyor.Kontroller esnasinda da hastasiyla bir o kadar ilgili.Tuğba hanim da süreçte size yardimci olma noktasinda epey özverili çalişmakta.Alper Bey'den oldukça memnunum.Ekibine ve kendisine teşekkürler.

  T.

 • Dr. Alper Bey’e mart ayında burun estetiği ameliyatı oldum. Hayatımda hiç ameliyat olmamış biri olarak hem çok korkuyordum hem de endişeliydim. Operasyon öncesi ilk görüşmede operasyon ile alakalı çok açıklayıcı ve net ifadeler kullandı. Çok güleryüzlü ekibiyle birlikte benimle fazlasıyla ilgilendiler, hala da ilgilenmektedirler. Operasyondan önce ne vaat ettiyse, yüzde morarma olmayacak, ağrın olmayacak, doğal bir burun yapacağız.. Hepsi her söylediği bire bir gerçekleşti. Öyle ki bınca yıl neden beklemişim dedim . 3 ay olmak üzere ve gerçekten Alper Bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

  F.

 • Birçok kez ve farklı doktor deneyimim oldu.en etkili ve en uzun süren etkiyi doktor Alper Mete Bey de buldum,sonuç beni çok ama çok mutlu etti.ben sadece botoksla yola çıktım ama aynada beni mutsuz eden tüm ihtiyaçlarimda gözü kapalı güvenle gidecegim tek adres.her şey için çok teşekkürler alper bey ve ekibi.👍👏👏

  U.