• Gıdı Estetiği Ameliyatı

Boyun kısmında bulunan yağ dokuları ve deformasyon insanı yaşından büyük gösteren hatta estetik görünmeyen en önemli sorunlardan biridir. Bu nedenle Gıdı estetiği diğer adı ile Gıdı Liposuction ameliyatı gergin ve genç bir görünüm için en çok tercih edilen estetik operasyonlardan biridir.

Gıdı estetiği boyun altındaki istenmeyen yağ dokularının alınması operasyonudur. Gıdı liposuction boyunda küçük kesiler oluşturularak yağ dokularının vakumlanması ile boşalan çene altı dokusunun sıkılaştırılması işlemidir.

gıdı estetiği


Gıdı estetiği esnasında hacim küçültme yanında doku sıkılaştırma işlemi de yapılmaktadır bu nedenle estetik olarak boyun ve çene çizgisi boyun liposuction sonrası tamamen düzeltilebilmektedir.

 • Gıdı Estetiği Prosedürü

Kulak arkası ya da çene altından yaklaşık 3 mm' lik kesiler oluşturularak gerçekleştirilen gıdı estetiği ameliyatı, lokal anestesi altında ve ortalama 1 saat kadar sürmektedir. Gıgı estetiği ameliyatı sonrasında aynı gün taburcu olunabilmektedir.

 • Gıdı Estetiği ve Yüz Germe

Gıdı estetiği ameliyatları yüz germe ameliyatı ile kombine edildiği taktirde arzu edilen gergin ve genç görünüm daha da başarılı hale getirilebilmektedir. Dilerseniz bu konuda Op. Dr. Alper Mete Uğurlu ile görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

gıdı aldırma

 • En Uygun Adaylarımız

Kırışıklık, sarkma ve deformasyon yaşayanalara ek olarak daha gergin, genç ve dinamik bir görünüm isteyen herkes adaylarımız arasındadır.

 • Nelere Dikkat Ediyoruz ?

Detaylı ön görüşme ile aklınızdaki tüm soruları cevaplayarak sizin için en uygun operasyon sonrasında mutlu ayrılmanızı sağlıyoruz.

 • Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Gıdı estetiği ameliyatından kısa süre sonra taburcu olabilirsiniz, sonraki günlerde ise Op. Dr. Alper Mete Uğurlu'nun önereceği tüm prosedürleri uyulması gerekmektedir.

Dikkat edilmesi gereken prosedürlerin başında ise; uyurken kafanızı yüksekte tutmanız, fırsat buldukta dinlenmek, Op. Dr. Alper Mete Uğurlu tarafından reçete edilen ağrı kesicileri 3 gün kadar kullanmak ve 3 hafta kadar yorucu aktivitelerden uzak durulması gerekmektedir.

Yorumlarımız

 • Gıdı estetiği ameliyatım öncesinde Alper Bey ile görüşerek Yüz germe ameliyatı da olmaya karar verdim. Süreç ağrısız hatta keyifliydi herhangi bir sorun ile karşılaşmadım sonuçtan da çok memnunum iyiki sizinle tanışmışım diyorum çok teşekkürler.

  N.

 • Gıdı aldırma ameliyatım ile birlikte sanki hayatımın büyük bir bölümü değişti gibi hissetmeye başladım aynaya tekrar tekrar bakar oldum her kıyafetimi yakıştırır oldum kendime siz de bir düşünün derim :)

  S.

 • Araştırdım, aradım, sordum, soruşturdum ve yaklaşık 20 gün önce gıdı estetiği ameliyatımı oldum hatta Almanya'ya geri döndüm. Şu an tamamen iyileştim ve kendimi çok iyi hisseder oldum, Dein Clinic ekibine samimi ve sıcak kanlı oluşlarından dolayı çok teşekkürler.

  M.