• Göz Kapağı Ameliyatı

Kusursuz güzellik bir bütün olarak düşünülmelidir bu nedenle yüzün en önemli alanlarından olan göz kapakları büyük önem taşımaktadır. Göz kapağı ameliyatı, yaşlanma ve diğer etkenler ile oluşan deformasyonları çeşitli işlemlerle gergin bir görünüme kavuşturma operasyonlarıdır.

Göz alanımız neden bu kadar önemli sorusunun cevabı ise aynaya ilk baktığımızda, çevremizle iletişim kurduğumuz İlk anda tek muhatabımız gözlerimizdir. Bu nedenle de göz sağlığı estetik açıdan farklı bir anlam içermektedir.

göz kapağı ameliyatı


Göz kapağı ameliyatının bazı durumlarda yalnızca üst göz kapağını değil aynı zamanda alt göz kapağını da kapsaması gerekmektedir. Yine bazı durumlarda göz çevresine de ek küçük operasyonlar yapılabilmektedir.

 • Badem Göz Ameliyatı

Badem göz ameliyatı, gözün etrafındaki belirli alanların yukarı doğru çekilerek gözün daha büyük görünmesini ve bakışların daha derin ifadeye kavuşmasını sağlamaktadır. Badem göz ameliyatı lokal anestezi alınta ortalama 30 dakika sürmektedir.

 • Kısa Süren Operasyonlar

Lokal anestezi altında gerçekleşen göz kapağı ameliyatında üst göz kapağında oluşan fazla deri parçası ile birlikte yağ yastıkları da alınmaktadır. Operasyon sonrasında hastanede yatılması gerekmez, kontrolünüz ardından kısa bir süre sonra taburcu olabilirsiniz.

göz kapağı ameliyatı

 • En Uygun Adaylarımız

Kırışıklık, sarkma ve deformasyon yaşayanalara ek olarak daha gergin, genç ve dinamik bir görünüm isteyen herkes adaylarımız arasındadır.

 • Nelere Dikkat Ediyoruz ?

Detaylı ön görüşme ile aklınızdaki tüm soruları cevaplayarak sizin için en uygun operasyon sonrasında mutlu ayrılmanızı sağlıyoruz.

 • Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Göz kapağı ameliyatı sırasında göz kapaklarının olduğu alana ufak dikişler yapılabilmektedir. Bu dikişlerin dış etkenlerden etkilenmeden sağlıklı bir şekilde durabilmesi için Op. Dr. Alper Mete Uğurlu'nın önerdiği bir bandaj söz konusu olacaktır. Bu bandajı sorunsuz şekilde muhafaza etmek büyük önem taşımaktadır. Bandajlar gözlerinizdeykeb görme yetinizin olumsuz etkilenmesi gibi bir durum söz konusu olmasa da operasyondan sonraki 1 haftalık süreçte kitap okuma veya ekrana bakma gibi aktivitelerden kaçınmalısınız.

Yorumlarımız

 • Burun estetiği ameliyatımdan 7 ay kadar sonra badem göz ameliyatı oldum sonuçlardan o kadar memnunum ki sanki aynada farklı bir ben görüyor gibiyim kaybetmiş olduğum özgüvenim tamamen geri geldi bu nedenle Alper Bey ve Dein Clinic ekibine sonsuz teşekkürler.

  A.

 • 32 yaşında olmama rağmen sağ göz kapağımda her geçen gün kapanma söz konusuydu ve bu konu canımı çok fazla sıkıyordu, Melek Hanım ile görüştükten sonra karar vererek Almanyadan Türkiye'ye göz kapağı ameliyatı olmaya geldim, güvenimi boşa çıkarmadığınız için çok teşekkürler.

  D.

 • Kim derdiki ameliyat olmak için Fransadan Türkiye'ye giderim :) bunun en büyük nedeni Dein Clinic çalışanlarının samimi ve tükenmek bilmeyen sabırlarıdır tüm süreç boyunca desteğiniz için ayrı ayrı çok teşekkürler.

  B.