• Karın Germe Ameliyatı

Karın estetiği yani karın germe ameliyatı hamilelik, fazla kilo alıp verme ve yaşlanma gibi nedenlerle sarkan ve çatlaklıklar oluşan karın derisinin sıkılaştırılması operasyonudur. Karın germe ameliyatında kas, yağ ve deriye müdahale imkânı verdiği icin daha kesin sonuçlar elde edilmektedir.

Karın estetiği operasyonlarımızda estetik dikiş ipi adı verilen ve operasyondan kısa bir süre sonra eriyerek kaybolan dikiş ipleri kullanılmaktadır daha da önemlisi operasyon esnasında kas problemleri giderilirken bel bölgesi de inceltilmektedir.

karın germe ameliyatı


Karın germe ameliyatı cerrahi bir operasyondur bu nedenle ameliyat öncesinde kliniğimize uğrayarak ücretsiz muayene olmanız durumunda karın gerdirme operasyonu başarısını daha da artırmaktayız.
Karın germe ameliyatı sonrasında önerilen korseyi ortalama 3 hafta kadar kullanmanız gerekecektir. Operasyonda çok yüksek bir başarı elde edilse de bir miktar ağrı nedeniyle bize kızsanızda iyi ki ameliyat olmuşum diyeceksiniz.

 • Lipomatik Karın Germe

Düşük frekanslı ses dalgaları kullanılan modern ve en etkili robotik cerrahi ürünüdür. Yağları hem derin hem de yüzeysel plandan alırken, cildin gerilmesini ve hızlı bir şekilde toparlanmasını sağlamaktadır.

 • En Uygun Adaylarımız

Karın germe estetiğinde hızlı kilo alıp verenler, çoğul gebelik geçirenler, yaşlanma sonrasında derisinde sarkma olanlar ve daha ateletik ve fit görünmek isteyen herkes adaylarımız arasındadır.

karın germe ameliyatı

 • Kadınlarda Karın Germe

Daha ince bir bel, daha sıkı bir karın bölgesi ve sarkan derinin gerginleştirilmesi hedeflenmektedir.

 • Erkeklerde Karın Germe

Kas görünümünün daha da artırılarak sarkan derinin gerginleştirilmesi ve atletik bir görünüm elde edilmesi hedeflenmektedir.

 • Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karın germe öncesi muayenede Op. Dr. Alper Mete Uğurlu' nun paylaştığı önerilere kesinlikle uymalısınız. Karın germe ameliyatının 1 ay öncesinde sigara kullanımına son vermesi gerekirken uzun süre güneşte de kalınmaması gerekmektedir. Bunlara ek olarak E vitamin alımının azaltılması ve aspirin kullanımına sonlandırılması gerekmektedir. Daha da önemlisi karın germe ameliyatı öncesinde kilo verme programlarınızı durdurun, soğuk algınlığı ve enfeksiyon şikayetiniz var ise iyileşme sürecini bekleyiniz.

Yorumlarımız

 • Uzman Klinik reklamları ile internette karşılaştım sonrasında da Melek Hanım ile görüşerek karın germe ameliyatı olmaya karar verdim. Karın germe ameliyatlarında karşılaşılan sorunların birini dahi yaşamadan tüm süreci sorunsuz hatta en güzel şekilde atlattığım için ekibinize ve size çok teşekkürler.

  Z.

 • Burun ameliyatımdan 2 sene sonra bu seferde Alper Bey'e karın germe ameliyatı oldum. her iki operasyonda da en ufak bir sorun, ağrı veya acı yaşamadım hatta kendimi evimde gibi hissetmeye başladım kliniklerinde :) Başta Alper Bey'e ardından da Melek Hanım ve ekibe teşekkürler.

  F.

 • Operasyon öncesinde en az 10 kere konuşmuşuzdur Melek Hanımla :) Sabrı ve samimiyeti için binlerce kez teşekkürler. Alper Bey de yorumlarında bahsedildiği gibi gerçekten de estetik konusunda kendini kanıtlamış bir doktor, estetik konusunda bir ihtiyacınız var ise mutlaka konuşmanızı tavsiye ederim.

  Y.