• Kol Germe Ameliyatı

Kol germe ameliyatı, hızlı kilo alıp verme, yaş ya da genetik yapı sebebiyle, kol iç ve üst kısımlarında meydana gelen deri sarkmalarının alınması, kola yeniden şekil verilerek atletik bir görünüm sağlanması işlemidir. Kol germe ameliyatı genel anestezi altında yapılan cerrahi bir operasyondur.

Kollarınızda yağlanma yerine yalnızca sarkma söz konusu ise sadece fazla deri ve dokular alınmaktadır ancak aşırı yağlanma var ise liposuction ve kol germe operasyonları aynı ameliyatta gerçekleştirilmektedir.

kol germe ameliyatı


Kol germe ameliyatı sonrasında kolların bir süre yüksekte tutulması son derece önemlidir. Ameliyat sonrasında oluşabilecek sorunların etkisini ortadan kaldırmak adına ortalama 2 gün bandaj uygulaması yapılabilmektedir.

 • Liposuction + Kol Germe

Eğer kollarınızda aşırı yağlanma varsa, yalnızca deriyi toparlamak yeterli olmayacaktır. Bu nedenle öncelikle bölgesel yağların Liposuction yöntemi ile kolunuzdan alınması gerekmektedir.

 • En Uygun Adaylarımız

Hızlı kilo alıp verenler, genetik yapı sebebiyle sarkma yaşayanlar, yaşlanma sonrasında derisinde sarkma olanlar ve daha ateletik ve fit görünmek isteyen herkes adaylarımız arasındadır.

kol germe ameliyatı

 • Kadınlarda Kol Germe

Daha ince ve daha atletik bir görünün için sarkan derinin gerginleştirilmesi ve yağların alınması hedeflenmektedir.

 • Erkeklerde Kol Germe

Kas görünümünün daha da artırılarak sarkan derinin gerginleştirilmesi ve atletik bir görünüm elde edilmesi hedeflenmektedir.

 • Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Kol germe ameliyatı öncesi muayenede Op. Dr. Alper Mete Uğurlu' nun paylaştığı önerilere kesinlikle uymalısınız. Kol gerdirme ameliyatı öncesinde aynı diğer operasyonlarda olduğu gibi hastadan bir takım kurallara uyması istenmektedir. Bunun en önemli nedeni ameliyat esnasında operasyonun rahat geçmesini sağlamaktır.

Kol germe ameliyatı öncesinde ortalama 5 günlük süreç boyunca kullanacağı ilaçlara dikkat etmesi önerilir. Özellikle aspirin gibi kanı sulandıran ilaçlardan bu dönemde kaçınmak gereklidir.

Yorumlarımız

 • Almanyada yaşadığım için kol germe ameliyatım öncesinde yaklaşık 2 ay boyunca internette araştırma yaparak yorumlar okudum hatta tek tek bütün klinikleri aradım tam da bu noktada Uzman Klinik reklamlarına denk gelerek Alper Bey ile tanışma fırsatım oldu. O gün telefonda konuştuklarımız dışında ne ağrı nede başka bir soun ile karşılaşmadım. Alper Bey ve tüm ekibe teşekkürler.

  G.

 • Karın germe ameliyatı o kadar iyi sonuçlandı ki kısa bir süre sonrasında kol germe ameliyatı olmaya karar verdim. Operasyon öncesinde ve operasyon sonransındaki samimi desteğiniz ve profesyonelliğiniz için ayrı ayrı teşekkürler.

  M.

 • Kol germe ameliyatındaki referanslarınız gerçekten çok haklıymış kol germe operasyonu o kadar sorunsuz o kadar rahat geçti ki aklımdaki bütün soru işaretleri ve korkuları attım sizin sayenizde. Tüm süreç boyunca sağladığınız destek için çok teşekkürler.

  K.