• Liposuction nedir ?

Liposuction temel olarak çeşitli yöntemlerle daha akışkan hale getirilen bölgesel yağ dokularının 1-2 mm'lik kesiler içinden, 2-3 mm çapındaki ince ve uzun kanüller kullanılarak vakumlanması ardından cildin gerilmesi ile vücudun şekillendirilmesi ameliyatıdır.

 • Liposuction kimler için uygundur ?

Obezite benzeri sağlık problemi olmayan ancak spor ve diyet ile giderilemeyen bölgesel yağlanmalara sahip kişilerdeki fazla yağ dokusunun vücuttan alınarak vücuda daha genç ve atletik bir görünüm kazandırılan cerrahi operasyonlardır.

 • Liposuction hangi bölgelere uygulanır ?

Liposuction aynı zamanda yağ aldırma olarak nitelendirilen ve günümüzde en çok tercih edilen estetik operasyonlardan biridir. Liposuction bölgesel yağlanmaların daha fazla görüldüğü karın, kalça, basen, bel ve diz bölgelerine uygulanmaktadır. Tek bölge liposuction fiyatları ve kombine bölge liposuction fiyatları nasıl belirlenir, güncel liposuction fiyatları için sizi hemen arayalım.

 • Tek bölge 1 saat, kombine bölge ortalama 3 saat sürmektedir.
 • Aynı gün taburcu olursunuz, acı veya ağrı hissetmezsiniz
 • Kısa sürede toparlanarak sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz.
 • Kadınlarda daha estetik bir görünüm elde edilmektedir.
 • Erkeklerde kaslı ve atletik bir görünüm elde edilmektedir.
 • Operasyonlarımızı Memorial Hospital'da gerçekleştiriyoruz.
 • Vaser Liposuction

Yüksek frekanslı ses dalgaları kullanılan modern ve en etkili Liposuction yöntemlerinden biridir. Vaser Liposuction yağ dokularını parçalarken, yağ dokuları dışında kalan yapıları koruyarak operasyon sonrasında cildin toparlamasını ve gerilmesini sağlamasıdır.

 • Lipomatik Liposuction

Düşük frekanslı ses dalgaları kullanılan modern ve en etkili robotik cerrahi ürünü Liposuction yöntemlerinden biridir. Dağılmış olan yağ dokularını hem derin hem de yüzeysel plandan alırken, cildin hızlı bir şekilde toparlanmasını ve gerilmesini sağlamaktadır.

liposuction fiyatları

 • Göbek ve sırt bölgesi

Karın, bel ve arka sütyen bölgeleri bel bölgesini incelten en önemli bölgeler olduğu için Vaser ve Lipomatik birlikte kullanılarak yüksek başarı elde edilmektedir. Kalça veya basen bölgesine yağ enjeksiyonu ile desteklenirse sonuç daha tatmin edici hale gelmektedir.

 • Üst kol ve koltuk altı

Bu operasyon sornasında kısa kollu kıyafetler giyilirken daha ince ve estetik bir kol şekli elde edilmektedir. Talep edilirse koltuk altı ter bezleri işlem sırasında alınarak terleme azaltılabilmektedir.

 • Uyluk ve bacak bölgesi

Özellikle tayt ve benzeri dar giysiler giyilirken diz içi ve diz üstünde bulunan fazla yağlar en çok sorun yaratan alanlardır. Bu alanlar Vaser ve Lipomatik yardımı ile düzleştirilerek yağ aldırma operasyonu sonrasında hem atletik hem de estetik bir görünüm elde edilmektedir.

Yorumlarımız

 • Liposuction yağ aldırma ameliyatı alanında çok başarılı işler çıkardığına güvence verebilirim. Op. Dr. Alper Mete Uğurlu bölgesel yağ aldırma konusunda kesinlikle doğru bir hekim bir de Vaser Liposuction ve Lipomatik birlikte kullanıldığı için sonuç kusursuz oluyor. Liposuction operasyonu esnasında kendinizi evinizde ya da bir dost ortamında hissettiriyor olmaları mükemmel..

  Y.

 • Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Alper Bey ile tanıştım, gerçekten çok iyi bir doktor. Vaser liposuction ameliyatı olan başka tanıdıklarımın ağrısı olduğundan dolayı ameliyat olmaktan korkuyordum ancak konuştukça korkularım ve endişelerim tamamen azaldı. Ağrısız ve güzel bir ameliyat sonucunda hep hayal ettiğim vücuda kavuştum.Ş imdi ise iyi ki ameliyat olmuşum, güzel ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim.

  N.

 • Alper Bey ile bir başka doktorun tavsiyesi ile tanıştım, kendisinin ilk anda güven veren bir yapısı var. Kibar konuşmasi ile, tibbi terimlere boğmadan yalın anlatımıyla sizleri nelerin bekleyeceğini ve sürecin nasil ilerleyeceğini anlamanızı sağlıyor. Bu süreçte en önemlisi güven... Kendisinin güven veren, sakin, kibar ve naif bir tavri var yağ aldırma ameliyat öncesinde odada ve de ameliyathanede ilgisi ameliyattan çıkınca ilgisi takdire şayan. Bir çok doktor bu şekilde ilgilenmiyor. Kontroller esnasinda da hastasiyla bir o kadar ilgili. Ekibine ve kendisine teşekkürler.

  D.

 • Dr. Alper Bey’e Mart ayında Vaser Liposuction ve Lipomatik ameliyatı oldum. Hayatımda hiç ameliyat olmamış biri olarak hem çok korkuyordum hem de endişeliydim. Operasyon öncesi ilk görüşmede operasyon ile alakalı çok açıklayıcı ve net ifadeler kullandı. Çok güleryüzlü ekibiyle birlikte benimle fazlasıyla ilgilendiler, hala da ilgilenmektedirler. Operasyondan önce ne vaat ettiyse, morarma olmayacak, ağrın olmayacak, doğal bir görünüm yapacağız .. hepsi her söylediği bire bir gerçekleşti. Öyle ki bunca yıl neden beklemişim dedim . 3 ay olmak üzere ve gerçekten Alper Bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

  F.

 • Vaser liposuction fiyatları, lipomatik fiyatları ve yağ aldırma fiyatları ile ilgili internette araştırma yaparken Alper Bey'in reklamlarına rastladım. Liposuction ameliyatı olmadan önce büyük endişelerim vardı ama Alper Bey ve ekibi ile konuştuktan sonra tüm endişe ve korkularım kayboldu. Ağrısız ve güzel bir ameliyat oldu çok teşekkürler.

  E.

 • Defalarca farklı doktor deneyimim oldu, en etkili ve en uzun süren etkiyi doktor Alper Mete Bey de buldum. Sonuç beni çok ama çok mutlu etti. Ben sadece Lipomatik Liposuction ile yola çıktım ancak aynada beni mutsuz eden tüm ihtiyaçlarımda gözüm kapalı güvenle gidecegim tek adres. Her şey için çok teşekkürler..

  U.