• Meme Büyütme Ameliyatı

Kusursuz güzellik bir bütün olarak düşünülmelidir bu nedenle vücudun devamı niteliğinde olan meme estetiği büyük önem taşımaktadır. Meme büyütme ameliyatı ile çekici ve dolgun göğüsler her yaşta kadın için her zaman istenilen bir durum olmuştur.

Meme büyütme ameliyatı kliniğimizde en sık gerçekleştirilen operasyonlardan bir tanesidir. Operasyon öncesinde omuz ve göğüs çevreleri ölçülerek en uygun boyuttaki protez veya yağ enjeksiyonu miktarı belirlenmektedir.

meme büyütme ameliyatı


Göğüs büyütme ameliyatı genel anestezi altında ortalama 1 saat süren operasyonlar ile gerçekleştirilmektedir.

 • Meme Dikleştirme Ameliyatı

Sarkmış veya küçük memelerde göğüs büyütme ameliyatının yanı sıra göğüs dikleştirme işlemi de gerçekleştirilerek dik ve daha dolgun meme görünümü elde edilebilemektedir. En başarılı operasyon kararının Op. Dr. Alper Mete Uğulu tarafından verilmesi gerekmektedir.

 • Meme Revizyonu Ameliyatı

Çeşitli nedenlerden dolayı meme revizyonu yapılmasının yanı sıra ilk yapılan meme operasyonundan memnun kalınmaması, asimetri sorunları, sarkma meydana gelmesi, gebelik veya kilo kaybına bağlı olarak değişen meme büyüklükleri en öenmli nedenler arasındadır.

meme büyütme ameliyatı

 • En Uygun Adaylarımız

Sarkma ve deformasyon yaşayanalara ek olarak daha çekici ve dolgun bir görünüm isteyen herkes adaylarımız arasındadır.

 • Nelere Dikkat Ediyoruz ?

Detaylı ön görüşme ile aklınızdaki tüm soruları cevaplayarak sizin için en uygun operasyon sonrasında mutlu ayrılmanızı sağlıyoruz.

 • Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Meme büyütme ameliyatından kısa bir süre sonra taburcu olabilirsiniz. Gerekli görülen antibiyotik ve ağrı kesiciler taburculuk öncesi Op. Dr. Alper Mete Uğurlu tarafından reçete edilmektedir.

Ortalama 3 gün boyunca banyo yapılmaması ve operasyon sonrasında takılan özel sütyenin 3 hafta kadar kullanılması önerilmektedir.

Meme büyütme sonrasındaki ilk hafta detaylı kontroller yapılarak memenin genel durumu değerlendirilmektedir.

Yorumlarımız

 • Dein Clinic göğüs büyütme ameliyatları hakkında çok fazla olumlu yorum ile karşılaştıktan sonra arayarak bilgi almak istedim. Melek Hanım sıkılmadan bütün sorularımı o kadar detaylı şekilde cevapladı ki aklımda hiç soru işareti kalmadı. Operasyon sonrasında da herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

  Z.

 • Yaklaşık 4 ay önce göğüs büyütme ve dikleştirme ameliyatı oldum. Ameliyat öncesinde çok fazla klinik ile görüşmeme rağmen en ikna edici konuşmayı Melek Hanım ile gerçekleştirdik. Süreç boyunca en samimi şekilde desteğini eksik etmeyen Melek Hanım'a çok teşekkürler.

  Y.

 • Göğüs büyütme ameliyatı öncesi korkulu ve çok endişeliydim buna rağmen o kadar sıcak kanlılar ki kendimi Türkiye'ye uçak bileti alırken buldum ve şu an çok mutluyum. Tüm Dein Clinic ekibine sonsuz teşekkürler.

  H.