• Meme Dikleştirme Ameliyatı

Meme dikleştirme ameliyatı, sarkma ve deformasyon nedenlerine çözüm olarak gerçekleştirilen ve günümüzde en çok talep gören estetik operasyonlardan bir tanesidir. Meme dikleştirme operasyonu meme konturu çevresindeki dokunun sıkılaştırılması ile memelerin yeniden şekillendirilerek daha çekici ve daha dik bir görünüme kavuşturulması operasyonudur.

Meme dikleştirme operasyonunda meme büyüklüğünde ve yuvarlak olan üst kısmında herhangi bir değişim söz konusu değildir. Bu nedenle meme boyutları ile ilgili bir sorun söz konusu ise operasyon bu doğrultuda netleştirilmelidir.

meme dikleştirme ameliyatı


Göğüs dikleştirme ameliyatı genel anestezi altında ortalama 1 saat süren operasyonlar ile gerçekleştirilmektedir.

 • Meme Küçültme Ameliyatı

Meme küçültme ameliyatları sadece büyük memelerin küçültülmesi amacıyla değil farklı boyutlara sahip memelerin aynı büyüklükte yeniden boyutlandırılmasıdır. En başarılı operasyon kararının Op. Dr. Alper Mete Uğulu tarafından verilmesi gerekmektedir.

 • Meme Revizyonu Ameliyatı

Çeşitli nedenlerden dolayı meme revizyonu yapılmasının yanı sıra ilk yapılan meme operasyonundan memnun kalınmaması, asimetri sorunları, sarkma meydana gelmesi, gebelik veya kilo kaybına bağlı olarak değişen meme büyüklükleri en öenmli nedenler arasındadır.

meme dikleştirme ameliyatı

 • En Uygun Adaylarımız

Sarkma ve deformasyon yaşayanalara ek olarak daha çekici ve dolgun bir görünüm isteyen herkes adaylarımız arasındadır.

 • Nelere Dikkat Ediyoruz ?

Detaylı ön görüşme ile aklınızdaki tüm soruları cevaplayarak sizin için en uygun operasyon sonrasında mutlu ayrılmanızı sağlıyoruz.

 • Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Meme dikleştirme ameliyatından kısa bir süre sonra taburcu olabilirsiniz. Gerekli görülen antibiyotik ve ağrı kesiciler taburculuk öncesi Op. Dr. Alper Mete Uğurlu tarafından reçete edilmektedir.

Ortalama 3 gün boyunca banyo yapılmaması ve operasyon sonrasında takılan özel sütyenin 3 hafta kadar kullanılması önerilmektedir.

Meme dikleştirme sonrasındaki ilk hafta detaylı kontroller yapılarak memenin genel durumu değerlendirilmektedir.

Yorumlarımız

 • Dein Clinic göğüs büyütme ve göğüs dikleştirme ameliyatları hakkında çok fazla olumlu yorum ile karşılaştıktan sonra arayarak bilgi almak istedim. Melek Hanım sıkılmadan bütün sorularımı o kadar detaylı şekilde cevapladı ki aklımda hiç soru işareti kalmadı. Operasyon sonrasında da herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

  E.

 • Yaklaşık 4 ay önce göğüs büyütme ve dikleştirme ameliyatı oldum. Ameliyat öncesinde çok fazla klinik ile görüşmeme rağmen en ikna edici konuşmayı Melek Hanım ile gerçekleştirdik. Süreç boyunca en samimi şekilde desteğini eksik etmeyen Melek Hanım'a çok teşekkürler.

  Z.

 • Göğüs büyütme ameliyatı öncesi korkulu ve çok endişeliydim buna rağmen o kadar sıcak kanlılar ki kendimi Türkiye'ye uçak bileti alırken buldum ve şu an çok mutluyum. Tüm Dein Clinic ekibine sonsuz teşekkürler.

  S.