• Meme Revizyonu Ameliyatı

Çeşitli nedenlerden dolayı meme revizyonu yapılmasının yanı sıra ilk yapılan meme operasyonundan memnun kalınmaması, asimetri sorunları, sarkma meydana gelmesi, gebelik veya kilo kaybına bağlı olarak değişen meme büyüklükleri en önemli nedenler arasındadır.

Daha çekici, dolgun veya dik duran bir meme görünümü meme revizyonu ameliyatı ile ağrısız ve sorunsuz olarak kısa süren bir operasyon ile gerçekleştirilebilmektedir.

meme revizyonu ameliyatı


Meme revizyonu ameliyatı genel anestezi altında ortalama 1 saat süren operasyonlar ile gerçekleştirilmektedir.

 • Meme Büyütme Ameliyatı

Kusursuz güzellik bir bütün olarak düşünülmelidir bu nedenle vücudun devamı niteliğinde olan meme estetiği büyük önem taşımaktadır. Meme büyütme ameliyatı ile çekici ve dolgun göğüsler her yaşta kadın için her zaman istenilen bir durum olmuştur.

 • Meme Dikleştirme Ameliyatı

Sarkmış veya küçük memelerde göğüs büyütme ameliyatının yanı sıra göğüs dikleştirme işlemi de gerçekleştirilerek dik ve daha dolgun meme görünümü elde edilebilemektedir. En başarılı operasyon kararının Op. Dr. Alper Mete Uğulu tarafından verilmesi gerekmektedir.

meme revizyonu ameliyatı

 • En Uygun Adaylarımız

Sarkma ve deformasyon yaşayanalara ek olarak daha çekici ve dolgun bir görünüm isteyen herkes adaylarımız arasındadır.

 • Nelere Dikkat Ediyoruz ?

Detaylı ön görüşme ile aklınızdaki tüm soruları cevaplayarak sizin için en uygun operasyon sonrasında mutlu ayrılmanızı sağlıyoruz.

 • Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Meme revizyonu ameliyatından kısa bir süre sonra taburcu olabilirsiniz. Gerekli görülen antibiyotik ve ağrı kesiciler taburculuk öncesi Op. Dr. Alper Mete Uğurlu tarafından reçete edilmektedir.

Ortalama 3 gün boyunca banyo yapılmaması ve operasyon sonrasında takılan özel sütyenin 3 hafta kadar kullanılması önerilmektedir.

Meme revizyonu sonrasındaki ilk hafta detaylı kontroller yapılarak memenin genel durumu değerlendirilmektedir.

Yorumlarımız

 • Dein Clinic meme revizyonu ameliyatları hakkında çok fazla olumlu yorum ile karşılaştıktan sonra arayarak bilgi almak istedim. Melek Hanım sıkılmadan bütün sorularımı o kadar detaylı şekilde cevapladı ki aklımda hiç soru işareti kalmadı. Operasyon sonrasında da herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

  K.

 • Yaklaşık 4 ay önce göğüs büyütme ve dikleştirme ameliyatı oldum. Ameliyat öncesinde çok fazla klinik ile görüşmeme rağmen en ikna edici konuşmayı Melek Hanım ile gerçekleştirdik. Süreç boyunca en samimi şekilde desteğini eksik etmeyen Melek Hanım'a çok teşekkürler.

  G.

 • MEme reviszyonu ameliyatı öncesi korkulu ve çok endişeliydim buna rağmen o kadar sıcak kanlılar ki kendimi Türkiye'ye uçak bileti alırken buldum ve şu an çok mutluyum. Tüm Dein Clinic ekibine sonsuz teşekkürler.

  M.