• Yüz Germe Ameliyatı

Yüz germe operasyonu estetik ameliyatlar içerisinde en büyük değişimi yaratan ameliyattır, cerrahi operasyon olmaksızın gerçekleştirilen yüz germe operasyonu ve yağ dokularının azaltılarak kas ve dokuların daha gergin hale getirilmesi ameliyatı olarak 2 farklı şekilde gerçekleştirilir.

Yüz germe ameliyatı yerçekiminin etkilerine karşı aşağı ve öne sarkan yüz hatları ve yumuşak dokuların olması gereken pozisyona getirilmes ile daha gergin ve daha genç bir görünüm elde edilmesi yöntemidir.

yüz germe ameliyatı


Ameliyatlı veya ameliyatsız yüz germe operasyonlarımızda herhangi bir ağrı veya acı hissedilmemektedir.

 • Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız yüz germe cerrahi operasyon olmaksızın gerçekleştirilen işlemlerdir. Ameliyatsız yüz germe Lazerlift, Mikro Fokuslu Ultrason, Fraksiyonel Radyofrekans, dolgu ve ip ile yüz germe olarak 5 farklı operasyon ile ağrısız ve acısız olarak gerçekleştirilebilmektedir.

 • Yüz Germe Ameliyatı

Yüz germe ameliyatı, yaşlanma etkilerini azaltarak daha gergin ve genç bir görünüm elde etmek adına yüzde yer alan yağ dokularının azaltılarak kas ve dokuların daha gergin hale getirilmesi yöntemidir. Operasyon yüz, yanakların alt kısmı ve çene konturu kapsamaktadır.

ameliyatsız yüz germe

 • En Uygun Adaylarımız

Yaşlanma veya diğer etkenler ile yüzünde kırışıklık, sarkma ve deformasyon yaşayanalara ek olarak daha gergin, genç ve dinamik bir görünüm isteyen herkes adaylarımız arasındadır.

- Lazerlift ile yüz germe işlemi ortalama 4 seans uygulanan ve etkisi ortalama 2 sene süren yüz germe işlemidir.

- Mikro fokuslu ultrason ses dalgaları kullanılarak gerçekleştirilen yüz germe işlemidir. Yanak, çene ve gıdı sorunlarında etkilidir.

- Fraksiyonel radyofrekans ile yüz germe mikro iğneler gözenekleri küçültürken radyofrekans etkisi ile yüz germe işlemidir.

- Dolgu ile yüz germe zamanla eriyen ve kaybolan yağ ve kemik dokusunun yerinde oluşan çökmelerin dolgu ile düzeltilmesi işlemidir. Lifting etkisi ile genç ve pürüzsüz görünüm sağlanır.

- İple yüz germe işlemi zamanla eriyip kaybolan iplerle cildin gerilmesi işlemidir. Alt çene ve büyük gıdı sorunlarında etkilidir.

Yorumlarımız

 • Yüz estetiği konusunda kendisini kanıtlamış Operatör Doktorlardan biri Alper Bey. Yüz germe ameliyatım o kadar sorunsuz gerçekleştiki iyileşme süresince hiç ağrı veya acı hissetmedim, size ve ekibinize çok teşekkürler.

  M.

 • Nereye baksam Dein Clinic reklamları :) bu nedenle yüz germe ameliyatı için aklımda hiç soru bırakmadılar ben de neredeyse 2 günde karar vererek Almanyadan Türkiye'ye ameliyat olmaya gittim ve çok memnun kaldım.

  N.

 • Dr. Alper Mete Uğurlu gerçekten çok iyi bir doktor, yüz germe ameliyatı olmadan önce büyük endişelerim vardı ama onunla biraz konuştuktan sonra tüm endişe ve korkularım kayboldu. Ağrısız ve güzel bir ameliyat sonucunda hep hayal ettiğim genç görünüme yeniden kavuştum.

  B.